logo

Z miłości do tkanin, wzorów i mody.

about

Mam na imię Maja i jestem projektantką tego, co tutaj znajdziesz

Świat mody pociągał mnie od zawsze, odkąd pamiętam wiedziałam, że chcę tworzyć. Realizowałam swoją pasję studiując projektowanie ubioru, a kilka lat później projektowanie graficzne. Branżę tekstylną poznałam od podszewki, zaczynając jako kostiumograf, później projektant odzieży i grafik w drukarni tekstylnej. Tworząc tysiące projektów dla innych zawsze wiedziałam, że chciałabym robić coś swojego, aż w końcu przyszło mi poznać odpowiednich ludzi. Połączyliśmy swoją obszerną wiedzę z zakresu projektowania, szycia i technologii odzieżowej i tak narodził się pomysł na markę. Nadając na tych samych falach stworzyliśmy koncepcje, wszystkie fasony i co najważniejsze - autorskie wzory inspirowane tym co kocham, czyli podróżami.

Wartości, które mają znaczenie

Wszystko co tutaj widzisz produkowane jest w 100% w Polsce, a dokładniej w Pabianicach pod Łodzią. 

Staramy się być zero waste

Na tyle, na ile to tylko możliwe, nie szyjemy ubrań leżących później w magazynie na wielkich stosach, wykonujemy je wyłącznie na Twoje zamówienie. Ze względu na to każda sztuka, która wychodzi z naszego studia, posiada indywidualny, niepowtarzalny numer seryjny, a czas wysyłki jest trochę dłuższy, niż standardowy. Ale ale! W zakładce "dostępne od ręki" znajdziesz czasem kilka sztuk, które wysyłamy od razu, są to w stu procentach dobre egzemplarze będące albo pierwowzorami (często z numerem 1!) albo pochodzące ze zwrotów :) zwrotami lub nieodebranymi zamówieniami. Z odpadów tkaniny po krojeniu wiskozowych kimon szyjemy scrunchies, a we wzorzysty papier pozostały po druku naszych kurtek pakujemy zamówienia. 

about

Asortyment najwyższej jakości

Dlaczego tak studio oferuje produkty za którymi stoi wiedza, doświadczenie i ogromny zapał do tworzenia. Mam nadzieję, że w naszym kolorowym świecie znajdziesz coś również dla siebie!